O nas

PCTS jest największym lubelskim prywatnym ośrodkiem psychoterapii z oddziałami w Warszawie i Rzeszowie

Ośrodek PCTS rozpoczął działalność w 2006 r. podczas spotkania jego założycieli. Od tamtego czasu nieprzerwanie prowadzimy psychoterapię psychodynamiczną lecząc naszych Dorosłych i Małych Pacjentów z rozmaitych chorób, dolegliwości i objawów.

Przez ten okres blisko 10 lat naszej pracy terapeutycznej skonsultowaliśmy setki osób w Lublinie, Warszawie i w Rzeszowie. Część z nich zdecydowała się na podjęcie którejś z form proponowanej przez nas terapii: indywidualnej, grupowej, czy też terapii dla par i małżeństw.

Nasz zespół tworzą wyłącznie dyplomowani psychoterapeuci, którzy ukończyli szkolenie specjalizacyjne z zakresu psychoterapii, w jednej z renomowanych szkół:

W chwili obecnej współpracujemy z superwizorami i wykładowcami  z ośrodków krakowskich i warszawskich m.in. Pracownia Dialogu, Laboratorium Psychoedukacji. 

W Ośrodku PCTS pracują certyfikowani psychoterapeuci Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Członkowie naszego zespołu należą także do Sekcji Psychoterapii PTP i Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz pracują w myśl Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty obu Towarzystw.