Rzeszów

Psychoterapia pod okiem bardzo doświadczonych psychoterapeutów z Psychodynamicznego Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowegego w Rzeszowie. Masz problem? Potrzebujesz psychologa lub psychoterapeuty? Zgłoś się do nas. Służymy profesjonalną pomocą.

Mapa dojazdu PCTS Centrum Terapeutyczno Szkoleniowe RzeszówPCTS Sp. z o. o.

NIP: 712-330-54-10
REGON: 363-448-653

Godziny pracy sekretariatu (rejestracja telefoniczna):
poniedziałki, czwartki: 10.00-18.00
wtorki, środy, piątki: 8.30-16.30

Al. Józefa Piłsudskiego 11,
35-074 Rzeszów
Telefon: 508 004 100
Email: pcts@pcts.pl 

 

Zobacz na mapie

Nasze Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe posiada między innymi placówkę w Rzeszowie. Stolicę województwa podkarpackiego zamieszkuje aż ponad 188 tysięcy ludzi, którzy dzięki znajdującemu się tam ośrodkowi mogą w każdej chwili skorzystać z profesjonalnej pomocy naszych wykwalifikowanych pracowników. Oferta centrum dostępna w Rzeszowie obejmuje głównie takie kategorie, jak: Psychoterapia, Psychiatria, Psychologia oraz Terapia Małżeństw i Par oraz psychologię dziecięcą.

 

 

Psychoterapia Rzeszów

 

 

Psychoterapia polega przede wszystkim na leczeniu różnych zaburzeń o podłożu psychicznym lub emocjonalnym. Nigdy nie powinny być one bagatelizowane, ponieważ mogłoby to doprowadzić do bardzo negatywnych skutków. Nasi specjaliści w Rzeszowie potrafią pomóc zmierzyć się z licznymi chorobami, takimi jak nierzadko występujące we współczesnej rzeczywistości depresja, uzależnienia, lęki oraz niepokoje. Ponadto psychoterapia oferuje wsparcie ofiarom, w których życiu miały miejsce trudne doświadczenia, na przykład napad czy gwałt.

 

 

Psychiatra Rzeszów

 

W naszej placówce w Rzeszowie oferujemy również pomoc w dziedzinie psychiatrii, czyli związanej z chorobami psychicznymi. Bywają one zróżnicowane i często niełatwo od razu prawidłowo je zdiagnozować. Z tego powodu zdecydowanie się na skorzystanie ze wsparcia specjalisty może się okazać najlepszym wyborem, dzięki któremu chory ma szansę na powrót do zupełnie normalnego życia. Psychiatra pomoże między innymi z: trudnymi do opanowania wahaniami nastroju, problemami występującymi w relacjach z innymi ludźmi, opanowaniem nieustającego strachu, radzeniem sobie z częstym paraliżującym stresem, zaburzeniami snu czy trudnymi do odpędzenia negatywnymi myślami.

 

 

Psycholog Rzeszów

 

Psychologowie z rzeszowskiego ośrodka to niezastąpione wsparcie dla ludzi, którzy nie wiedzą, jak radzić sobie z codziennością po niedawno doświadczonych przykrych zdarzeniach. Takie osoby mają często problemy z opanowaniem własnej psychiki i jej poprawnym zrozumieniem. Może się to objawiać na wiele sposobów, na przykład czują one, że przygniata je ciągły smutek, bywają stale zestresowane, nie mają siły na zmierzenie się z nawet pozornie prostymi sprawami czy nie umieją przestać się o coś obwiniać.

 

 

Terapia par Rzeszów

 

 

Terapia Małżeństw i Par dostępna w centrum w Rzeszowie oferuje pomoc dla osób w relacjach zmagającymi się z różnymi kłopotami. Nasi specjaliści wesprą pary w ustaleniu rzeczywistych przyczyn ich problemów, co jest potrzebne do ich skutecznego rozwiązania. Zapraszamy na spotkanie osoby w związkach, w których brakuje wzajemnego zrozumienia, jeden z partnerów stał się nagle oziębły wobec drugiego, itp.

Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe z ośrodkiem w Rzeszowie jest otwarte dla wszystkich osób, które potrzebują pomocy z zaburzeniami związanymi z psychologią, psychiatrią czy problemami dotyczącymi związków. Naszym celem jest pomoc zarówno dorosłym, jak i młodzieży oraz dzieciom. Profesjonaliści zatrudnieni w placówce posiadają wieloletnie doświadczenie. Do każdego przypadku podchodzą indywidualnie i starają się zrobić wszystko co w ich mocy, aby skutecznie pomóc każdemu z potrzebujących.