Szkolenia

W naszej pracy warsztatowej polegamy na wiedzy, doświadczeniu i  rzetelnej metodzie naukowej, a nie na przelotnych "modach" szkoleniowych.

Cała oferta, którą mamy przyjemność Państwu zaprezentować, posiada wyjątkowy na rynku szkoleniowym atut - pracujemy psychodynamicznie, nasze rozumienie człowieka osadzone jest w stabilnej, sprawdzonej i rzetelnej metodzie zbudowanej na naukowej teorii.

Używając bogatych metod warsztatowych pozostajemy w obrębie wysokiego standardu pracy i głebokiego rozumienia procesów psychologicznych oraz relacji interpersonalnych.

Obecnie proponujemy Państwu udział w grupach:

1. Warsztaty Terapeutyczne dla Par
Szczególnie zapraszamy tych z Państwa, którzy mają poczucie kryzysu w związku, borykają się z problemem poczucia rozpadu relacji lub wystąpieniem pewnych destrukcyjnych dla pary zmian.

2. Grupa Doświadczenia Terapeutycznego
Grupa przeznaczona jest dla osób, którym zależy na pierwszym, praktycznym doświadczeniu pracy terapeuty. Uczestnicy będą mieli szansę samodzielnie poprowadzić spotkanie grupy, a następnie uzyskać feedback od terapeuty i grupy.

3. Grupa rozwoju osobistego                        
To szansa na nabycie najważniejszej wiedzy - na temat siebie. Uczestnictwo w grupie to także możliwość treningu nowych umiejętności pomocnych w podniesieniu jakości życia.

4. Seminaria balintowskie - Grupa wsparcia zawodowego dla psychologów i pedagogów!
PROWADZENIE: SPECJALIŚCI OŚRODKA JUNIOR
Grupa przeznaczona jest dla psychologów, terapeutów, pedagogów, pracowników socjalnych, nauczycieli, lekarzy i innych osób pracujących w relacji „pomocowej”. Prowadzimy zapisy szkół na grupową superwizję dla nauczycieli. Superwizję prowadzi dwóch dyplomowanych psychoterapeutów w placówce lub w naszym ośrodku. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu: 508004100

5. Superwizja:

grupa superwizyjna 2019/2020 Szczegóły tutaj - nabór zamknięty

6. Socjoterapia - grupowe spotkania dla dzieci i młodzieży